Ремонт в подъезде

В этой теме 4 ответа, 4 участника, последнее обновление  Аноним 6 года/лет, 7 мес. назад.

 • Автор
  Сообщения
 • #4037

  Daria
  Участник

  Добрый день. По поводу ремонта в подъезде №2 по ул. Уральская, 59 обращалась уже неоднократно и по телефонам в ЖЭК и на почту «Основания» и на 15-80. Подъезд очень страшный. Живу по этому адресу 4 года, ранее жила по ул Омельченко, где на 15 лет в подъезде 2 раза сделали ремонт. Жильцы нашего подъезда говорят, что дому 25 лет и ремонт не делался ни разу. В 2011 году, когда я звонила начальнику ЖЭКа, мне сказали, что по плану ремонт подъезда назначен на 2013 год. Я исправно оплачиваю счета и мне бы хотелось узнать, если «Основание» утверждает, что ремонты не производятся в связи с задолженностью населения, то почему не сделать показательный ремонт на площадке тех жильцов, которые исправно платят)

 • #4067

  kilki
  Участник

  Daria, потому что начальнику КП «Основаніе» нужно еще баньку построить.

 • #4106

  Admin
  Модератор

  На Ваше звернення стосовно ремонту під`їзду № 2 будинку № 59 по вул. Уральській МКП «Основаніє» повідомляє наступне.
  Житловий будинок по вул. Уральській прийнято до комунальної власності міста згідно з рішенням виконавчого комітету
  Запорізької міської ради від 26.12.1996р. № 574 від ВАТ «Мотор Січ». На момент передачі будинку до комунальної власності міста
  балансоутримувач ВАТ «Мотор Січ» не проводив капітальний або поточний ремонт вказаного будинку.
  Слід зазначити, що ремонт під’їздів в будинках є витратною послугою, тому виконання такого виду робіт здійснюється в плановому порядку, при стабільній оплаті мешканцями послуг з утримання будинку (відсутність заборгованості), т.я. при розрахунку тарифу на ремонт конструктивних елементів передбачаються лише часткові витрати на такий вид послуги.
  Відповідно до п.3.1. рішення Запорізької міської ради № 139 «Про впорядкування роботи комунальних підприємств, які надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» в житловому фонді комунальної власності міста ведеться побудинковий облік витрат, роботи у кожному будинку виконуються в межах коштів, отриманих від власників квартир, квартиронаймачів цього будинку.Щомісяця, на підставі документів бухгалтерського обліку, проводиться формування фактичної собівартості послуг з утримання будинку, де враховуються лише ті роботи, що згідно з табелями робочого часу, наряд-завданнями, або актами виконаних робіт виконуються у будинку.

  Станом на 01.12.2014р. фактичні витрати на послуги з утримання будинку № 59 по вул. Уральській перевищують нарахування мешканцям за вказані послуги. До того ж на 01.12.2014р. заборгованість мешканців будинку зі сплати послуг з утримання будинку та прибудинкової території складає 176 553,56 грн., при середньомісячному нарахуванні 14 517,85грн.. Вказана заборгованість перешкоджає наданню послуг своєчасно та в повному обсязі.

 • #6308

  Daria
  Участник

  Обращаюсь еще раз с той же проблемой. Выяснила, что в моем подъезде из 54х (не как везде по 36) квартир подъезда не оплачивают счета только 3 квартиры. Вот возникает вопрос, если 94,4% жителей подъезда оплачивают счета, как вы можете утверждать, что они не имеют права на предоставление ремонта в подъезде за 25 лет? Судя по форуму на любой вопрос по теме ремонта в подъездах ответ уже заранее подготовлен и одинаков на подобный запрос. Таким образом наталкиваюсь на мысль, что КП «Основание» выгодно держать должников для вот таких вот отговорок. Не отвечайте мне, пожалуйста, стандартными фразами, а дайте вразумительный ответ, почему из-за 3х квартир ремонт не получают жильцы более, чем 50ти квартир? Распишите мне долги по каждой квартире моего подъезда (напоминаю — подъезд №2 по ул. Уральская, 59)

  • #6375

   Аноним

   Доброго дня!
   На Ваше звернення щодо ремонту під’їзду №2 житлового будинку №59 по вул. Уральській повідомляємо.
   Ремонт під’їздів в будинках є витратною послугою, тому виконання такого виду робіт здійснюється в плановому порядку, при стабільній оплаті послуг з утримання будинку за умови накопичення коштів на рахунку будинку протягом приблизно 5 років, так як при розрахунку діючого тарифу на ремонт конструктивних елементів передбачалися лише часткові витрати на такий вид послуги.
   Для вирішення порушеного питання має значення той факт, що Рішення Запорізької міської ради №139 «Про упорядкування роботи комунальних підприємств, які надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» вимагає від МКП «Основаніє» виконання робіт по кожному будинку в межах коштів, отриманих, отриманих в результаті оплати мешканцями за послуги утримання будинку і прибудинкової території.
   Станом на 01.11.2015р. заборгованість мешканців будинку і прибудинкової території складає – 62 465,82грн.
   На 01.10.2015р. фактичні витрати на утримання будинку та прибудинкової території перевищують нарахування на 316 529,51грн.
   З боку МКП «Основаніє» можливо включити зазначені роботи в план поточного ремонту на 2016рік та виконати роботи з поточного косметичного ремонту у під’їзді за умови придбання будівельних матеріалів за рахунок мешканців під’їзду. З цього приводу більш детальну інформаціє Ви можете отримати у фахівців Шевченківського територіального відділення МКП «Основаніє» за адресою: вул. Полякова, 13В (тел.674717).

Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.