Разрушение фасада

В этой теме 2 ответа, 2 участника, последнее обновление  Admin 6 года/лет, 4 мес. назад.

 • Автор
  Сообщения
 • #4516

  Karapuzzzz
  Участник

  Здравствуйте. 25.01 отвалился кусок карниза в доме по ул.Дзержинского, 91. Отвалившийся камень упал на стоявший около дома мой автомобиль и сделал вмятину на крыше. Есть запись с камер видеонаблюдения, что камень упал сверху, а не кто-то его кинул. 26.01 по факту разрушения карниза мной была оставлена заявка №446980. У меня 2 вопроса:
  1. В следствие ненадлежащего ухода за состоянием здания, что привело к порче личного имущества, могу ли я рассчитывать на компенсацию ремонта автомобиля?
  2. Почему за сутки не пришел мастер и не оградил опасный участок сигнальной лентой?
  3. Когда будет начат ремонт фасада здания?

  p.s. Тот кусок, который приземлился на крышу моего автомобиля, при попадании в человека пробивает череп и убивает.

 • #4558

  Admin
  Модератор

  На Ваше звернення з питання незадовільного стану фасаду будинку № 91 по вул.Дзержинського повідомляємо, що в результаті тривалої експлуатації будинку відбувається руйнування архітектурної обробки цегляної кладки стіни з боку дворового фасаду.

  Роботи з ремонту фасаду будинку відносяться до капітальних ремонтних робіт та може бути виконаний за умови виділення бюджетних або цільових коштів у наступному році (титульний список на кап.ремонт на 2015р. вже сформований) .

  З метою попередження виникнення аварійних ситуацій до 10.02.15р. заплановано виконати роботи з демонтажу аварійної ділянки цегляної кладки. 30.01.2015р. виконано огородження небезпечної ділянки території в місці можливого падіння фрагментів архітектурної обробки.

  До відому, на прибудинковій території житлового будинку № 91 по вул. Дзержинського зона паркування та стоянки автомобілів не передбачена.

 • #4633

  Admin
  Модератор

  На Ваше звернення з питання незадовільного стану фасаду будинку № 91 по вул.Дзержинського МКП «Основаніє» додатково повідомляє.

  02.02.2015р. виконано роботи по демонтажу аварійної ділянки цегляної кладки стіни з боку дворового фасаду та її частковий ремонт.

Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.