Пільгове забезпечення окремих категорій громадян з 01.07.2015

З 01.07.2015 набирає чинності новий Порядок надання пільг деяким категоріям  громадян, який передбачає надання пільг в залежності від сукупного доходу сім’ї пільговика.

Перелік пільгових категорій громадян, яким право на отримання пільг буде визначатись з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї:

податковий міліціонер на пенсії; непрацездатний член сім’ї загиблого податкового міліціонера; працівник кримінально-виконавчої системи на пенсії; непрацездатний член сім’ї загиблого працівника кримінально-виконавчої системи; міліціонер на пенсії; непрацездатний член сім’ї загиблого міліціонера. Учасник війни; член сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни; особа з особливими заслугами перед Батьківщиною; батьки померлої особи з особливими заслугами; вдова (вдівець) особи з особливими заслугами. Особа з особливими трудовими заслугами; вдова (вдівець) особи з особливими трудовими заслугами; батьки померлої особи з особливими трудовими заслугами. Жертви нацистських переслідувань, ст. 6(1); жертви нацистських переслідувань, ст. 6(2) — інвалід 1 групи; жертви нацистських переслідувань, ст. 6(2) — інвалід 2 групи; Жертви нацистських переслідувань, ст. 6(2) — інвалід 3 групи; жертви нацистських переслідувань, ст. 6(3); жертви нацистських переслідувань, ст. 6(4). Багатодітна сім’я; дитячий будинок сімейного типу; прийомна сім’я; сім’я опікуна (піклувальника). Діти війни.

Право на пільги ці категорії громадян матимуть за умови, що середньомісячний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (1710,00грн.).

До сукупного доходу сім’ї пільговика включаються нараховані: пенсія; заробітна плата; грошове забезпечення; стипендія; соціальна допомога (крім частини допомоги при народженні дитини, виплата якої здійснюється одноразово, допомоги на поховання, одноразової допомоги, яка надається відповідно до законодавства або за рішенням органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, організацій незалежно від форм власності); доходи від підприємницької діяльності.

До членів сім’ї пільговика належать особи, на яких згідно із законодавчими актами, поширюються пільги: дружина (чоловік); їх неповнолітні діти (до 18 років); неодружені повнолітні діти, визнані інвалідами з дитинства I та II групи або інвалідами I групи; непрацездатні батьки; особа, яка перебуває під опікою або піклуванням пільговика та проживає разом з ним.

 

Інформацію щодо пільг можливо отримати в управлінні праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації або за телефонами:

Район Адреса Телефони відділів персоніфікованого обліку
Жовтневий вул. Дзержинського, 26 764-11-08, 764-69-79
Заводський вул. Аматорська, 56 236-59-42
Комунарський вул. Чумаченко, 32 287-09-81
Ленінський бул. Вінтера, 14 279-13-36, 279-03-38
Орджонікідзевський вул. Лермонтова,14 236-33-92, 236-33-91
Хортицький вул. Лахтинська, 4 б 277-13-29
Шевченківський вул. Чарівна, 16 287-41-90

 

 

 

Управління соціального захисту населення

Запорізької міської ради

Be the first to comment

Leave a Reply